Чому ми допомагаємо

Ні для кого не новина, що ми живемо у важкий і жорстокий час. Наша країна стримує військову агресію колись близького нам народу, йде війна, багато сімей залишаються без чоловіків, економічне становище країни і громадян теж не поліпшується і в усьому цьому нам все одно в край необхідно залишатися людьми. Слава Богу, як показав час, в Україні дуже багато людей, готових у будь-який момент прийти на допомогу. Ми всюди бачимо потужну допомогу волонтерів, які допомагають військовим і дітям, бачимо, як небайдужі люди до бід наших ближніх. Ми бачимо як різні і чужі люди, бачачи чиюсь біду, за кілька днів можуть згрупуватися і зібрати допомогу, наприклад для операції дитини за кордоном. І насправді, допомогти можна різними способами: перерахувати гроші, передати одяг або продукти харчування, просто приїхати і підтримати. І якщо подивитися відверто, то на сьогоднішній день створено досить багато організацій, фондів і просто волонтерських груп, які намагаються допомогти нужденним, як матеріальними благами так і елементарною підтримкою, було б тільки це бажання у людей, а знайти ці організації немає складнощів: в інтернеті , подивитися телевізор (щодня можна побачити хто потребує допомоги), розпитати у знайомих кому і як можна допомогти або елементарно подати милостиню найближчому нужденному.

У більшості виникає питання - навіщо комусь ще один фонд і як можна йому довіряти. На жаль ми бачимо чимало подібних організацій, які перетворюють благодійність в комерцію і це звичайно ж засмучує. Чому ми вирішили створити благодійну організацію, кому і як ми спільно з вами плануємо допомогти, спробуємо Вам про це розповісти:

З'явився на світ наш довгоочікуваний синочок, здавалося щастю немає меж, але на п'ятий день лікарі нас приголомшили: «у вашої дитини погані аналізи, нирки практично не працюють, дитина довго не проживе». Почути таке - багато не напишеш, болючіше немає нічого в світі.

Після пологового будинку, ми місяць боролися за життя дитини у відділенні дитячої патології Першої Дитячої Лікарні, постійно потрапляючи в реанімацію. Вирок лікарів не змінювався - «у вас немає шансу». Але батьки нас зрозуміють: що і хто б не говорив про який діагноз - це твоя дитина і ти готовий робити все можливе і неможливе задля того, щоб вилікувати своє дитя. Ми вивчили все про дану патологію, спілкувалися і переписувалися з кращими лікарями України і Європи, стукали в усі двері, але практично ніхто не давав нам навіть надії. У нас залишався тільки один шанс - трансплантація нирки, операцію яку можливо проводити у віці не менше 1,2-1,5 років і вагою дитини від 8-10 кг. Відповідно нам було необхідно підтримувати стабільний стан здоров'я. Так як дитина росте, тож нирки перестали справлятися зі своїми функціями, почалися ускладнення і ми потрапили на перитонеальний діаліз (штучна нирка). Наступних 1,5 місяця ми провели в реанімації токсикології дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ, де і проводили цей діаліз.

Проведення будь-якого діалізу, перитонеального для діток або гемо- для дорослих, це завжди ризики та ускладнення, тому до цього методу вдаються в дуже крайньому випадку. І при всьому цьому за статистикою у дитини на діалізі є максимум рік до трансплантації, далі - незворотні процеси і за статистикою практично ніхто не виживав. За той час, як ми перебували в лікарні померло п'ятеро діток і неможливо передати всю ту біль за цих діток і їх батьків, з якими нам довелося познайомитися при даних обставинах. Неможливо спостерігати, як наша медицина ставить батьків хворих діток перед фактом свого безсилля: відсутність необхідних препаратів, обладнання або елементарних санітарних умов.

Наш Ясенька був дуже сильним, лікарі говорили, що протримається максимум місяць, серце не витримало коли йому було 4-е місяці і два дні ....

Через якийсь час, пройшовши все це ми навіть не могли зрозуміти, як жили до цього. Це складно пояснити, але нам відкрилася інша сторона життя і наших можливостей, про які ми раніше просто не замислювалися, розумієш навіщо живеш і навіщо з'явився на світ наш ангел. Важкохворих діток у нас в країні дуже багато, і на жаль занадто багато з них у вкрай важкому стані, але ми з Вами взмозі допомогти їм, дати шанс побачити цей світ.

Дивлячись, в якому жалюгідному стані знаходяться дитячі лікарні, ми довго не думали в якому напрямку потрібно діяти. Практично всі витрати з лікування діток лягають на плечі їх батьків, а у багатьох немає можливості забезпечити своїй дитині необхідне лікування, не кажучи вже про тих діток, у яких немає батьків. Весь цей час в силу наших можливостей ми як могли допомагали лікарням і батькам, але допомоги потребують десятки лікарень та багато діток, а це значить, що діяти необхідно більш глобально. Лікарні не забезпечуються належним чином необхідними медикаментами та сучасним обладнанням.

МИ відразу прийняли для себе деякі важливі речі по фонду:
- Повністю відкрита діяльність (можна побачити на сайті або зробити нам запит): що нам відправили, що / де і за якою ціною ми придбали, що і кому передали;
- Відмовляємося від прямої допомоги грошима, передаємо тільки необхідні матеріально-технічні цінності.Спонсори